BMW X4
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2019 · Saksamaa |
| Varustustase | M-Pakett |
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 3.0, 195 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 195 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 197 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4752 mm |
| Laius: | 1918 mm |
| Kõrgus: | 1621 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2039 kg |
| Täismass: | 2460 kg |
| Kandevõime: | 421 kg |
| Autorongi mass: | 4860 kg |
| Haagis piduritega: | 2400 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2864 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
BMW X4
2019, 158 000 km
31 990 €
357 €/kuus
Audi A5
2020, 152 000 km
29 800 €
333 €/kuus
BMW X5
2018, 189 000 km
29 900 €
349 €/kuus
Land Rover Discovery
2019, 149 000 km
29 900 €
321 €/kuus
Volvo V90 Cross Country
2019, 139 100 km
29 900 €
342 €/kuus
SEAT Tarraco
2021, 94 500 km
29 900 €
337 €/kuus