Volkswagen Passat
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2016 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 110 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 119 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4767 mm |
| Laius: | 1832 mm |
| Kõrgus: | 1462 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1608 kg |
| Täismass: | 2130 kg |
| Kandevõime: | 522 kg |
| Autorongi mass: | 4155 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2786 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Volkswagen Passat
2015, 308 000 km
8000 €
94 €/kuus
Volkswagen Passat
2016, 106 978 km
9999 €
113 €/kuus
Volkswagen Passat
2015, 312 000 km
10 500 €
124 €/kuus
Volkswagen Passat
2016, 233 776 km
10 699 €
126 €/kuus
Volkswagen Passat
2015, 389 km
7000 €
79 €/kuus
Volkswagen Passat Variant
2016, 191 423 km
10 490 €
124 €/kuus