Škoda Octavia
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2018 · Eesti |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.2, 63 kW CYV |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1197 cm³ |
| Võimsus: | 63 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.1 l/100 km |
| Maanteel: | 4.2 l/100 km |
| Keskmine: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 114 g/km |
| Tippkiirus: | 181 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4670 mm |
| Laius: | 1814 mm |
| Kõrgus: | 1461 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1267 kg |
| Täismass: | 1775 kg |
| Kandevõime: | 508 kg |
| Autorongi mass: | 2875 kg |
| Haagis piduritega: | 1100 kg |
| Haagis piduriteta: | 610 kg |
| Teljevahe: | 2667 mm |
| Sildade arv: | 2 |