BMW X1
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 03.2023 · Saksamaa |
| Varustustase | xDrive20d M-Sportpakett |
| Keretüüp | Universaal, universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) |
| Mootor | 2.0, 110 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 131 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4500 mm |
| Laius: | 1845 mm |
| Kõrgus: | 1642 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1834 kg |
| Täismass: | 2260 kg |
| Kandevõime: | 426 kg |
| Autorongi mass: | 4260 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2692 mm |
| Sildade arv: | 2 |