BMW X3
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2016 · Saksamaa |
| Varustustase | xDrive35d M Sport |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 3.0, 230 kW N57D30B |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 230 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 157 g/km |
| Tippkiirus: | 245 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4657 mm |
| Laius: | 1881 mm |
| Kõrgus: | 1661 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1945 kg |
| Täismass: | 2440 kg |
| Kandevõime: | 495 kg |
| Autorongi mass: | 4940 kg |
| Haagis piduritega: | 2400 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2810 mm |
| Sildade arv: | 2 |