Lexus RX 450
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2018 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 105 000 km | ||||||
| Varustustase | F-Sport | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.5, 193 kW 2GR | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JTJBGMCA202040615 | ||||||
| Reg. nr. | 262VLF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Seisuküte (eelsoendus): appist juhitav
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: ees, taga, 360
- Parkimisandurid: ees, taga, 360
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Õhuionisaator
- Tagaklaasi soojendus
- Sportpakett
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Kurvituled: led
- Suunatuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 3.5 l |
| Kubatuur: | 3456 cm³ |
| Võimsus: | 193 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 178 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4890 mm |
| Laius: | 1895 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2223 kg |
| Täismass: | 2715 kg |
| Kandevõime: | 492 kg |
| Autorongi mass: | 4715 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2790 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
WebastoVahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 412 €
Registreerimistasu: 1297 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Lexus RX 450h
2017, 135 827 km
29 995 €
344 €/kuus
Lexus RX 450h
2016, 122 522 km
31 490 €
338 €/kuus
Lexus RX 450h
2016, 160 200 km
32 900 €
390 €/kuus
Lexus RX 450h
2019, 149 000 km
35 000 €
399 €/kuus
Lexus RX 450h
2020, 103 000 km
40 900 €
439 €/kuus
Lexus RX 450h
2021, 99 132 km
41 000 €
465 €/kuus