Kia Optima
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2019 | ||||||
| Läbisõit | 101 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 100 kW D4FE | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 05,2025 | ||||||
| VIN | KNAGU419GK5285223 | ||||||
| Reg. nr. | 755DBY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Müüja: Mark
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 100 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.2 l/100 km |
| Keskmine: | 4.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 138 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4855 mm |
| Laius: | 1860 mm |
| Kõrgus: | 1485 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1712 kg |
| Täismass: | 2080 kg |
| Kandevõime: | 368 kg |
| Autorongi mass: | 3580 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2805 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kia optima 2019 1.6 diisel
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 130 €
Registreerimistasu: 494 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Nissan Qashqai
2019, 126 000 km
14 690 €
167 €/kuus
Peugeot Rifter
2021, 59 000 km
14 900 €
170 €/kuus
Peugeot 5008
2018, 122 000 km
15 000 €
172 €/kuus
Kia XCeed
2019, 134 000 km
15 000 €
171 €/kuus
Škoda Superb
2021, 133 363 km
15 500 €
167 €/kuus
Renault Espace
2017, 123 000 km
15 500 €
178 €/kuus