Volvo 850
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 07.1996 · Soome |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.5, 103 kW VOLVO-D5252T |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2461 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4720 mm |
| Laius: | 1761 mm |
| Kõrgus: | 1445 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1645 kg |
| Täismass: | 2020 kg |
| Kandevõime: | 375 kg |
| Autorongi mass: | 3620 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2664 mm |
| Sildade arv: | 2 |