Volvo XC60 AWD T6 H&K BRIGHT PLUS XENIUM PRO INTELLI SAFE
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2025 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 30 000 km | ||||||
| Keretüüp | Linnamaastur, SUV, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 186 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | LYVUZH1V0SB137218 | ||||||
Varustus
Sisustus
- Nahkpolster: must
Muu
- "MUDELIAASTA 2025"
- AWD NELIKVEDU
- LONG RANGE T6 RECHARGE TWIN ENGINE PLUG-IN-HYBRID =186KW bensiin + 107KW elekter
- ELEKTRIL kuni 130km/h ja sõiduulatus ca 70-80km (laadimine kodus ca 1€)
- BRIGHT PLUS VARUSTUSTASE
- INTELLISAFE PRO PACK
- BUSINESS PACK
- WINTER PACK
- XENIUM PACK PRO
- PREMIUM SOUND by HARMAN / KARDON
- ELEKTRILINE PANORAAM KATUSELUUK
- "HUD" HEAD-UP DISPLAY INFO KUVAMINE ESIKLAASILE
- 360K PARKIMISKAAMERA
- APPLE CARPLAY
- ANDROID AUTO
- KEYLESS ENTRY&GO
- FULL THOR's LED ESITULED
- ROOLISOOJENDUS
- INTELLISAFE PRO PACK
- ACC - ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSHOIDIK(STOP&GO)
- PILOT ASSIST - STOP&GO AKTIIVNE UMMIKUASSISTENT
- LANE KEEPING AID (LKA) - AKTIIVNE SÕIDURAJA ABISÜSTEEM KOOS KORRIGEERIVA ROOLIGA
- DISTANCE WARNING - VAHEKAUGUSE HOIATUS
- TRAFFIC SIGN INFORMATION WITH ACTIVE SPEED LIMITER
- BLIS - PIMEALA INFOSÜSTEEM
- LANE CHANGE MERGE AID (LCMA) - REAVAHETUS ABISÜSTEEM
- CROSS TRAFFIC ALERT (CTA) - RISTUVA LIIKLUSE HOIATUS TAGURPIDI PARKIMISALAST VÄLJASÕITES
- REAR IMPACT COLLISION WARNING - TAGAOSA AVARIIHOIATUS
- WINTER PACK
- 4X ISTMESOOJENDUSED
- ROOLISOOJENDUS
- VOLVO ON CALL
- 12,3” GRAAFILINE EKRAAN JUHILE
- GOOGLE NAVIGATSIOONISÜSTEEM
- COMFORT ELEKTRILINE TAGALUUK
- SALONGIVALGUSTUS AMBIENT HIGH
- KEHTIV TEHASEGARANTII KUNI 04.2027a
- VOLVO SELEKT. WWW.EUEST.EE
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 186 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4708 mm |
| Laius: | 1902 mm |
| Kõrgus: | 1639 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2217 kg |
| Täismass: | 2660 kg |
| Kandevõime: | 443 kg |
| Autorongi mass: | 4910 kg |
| Haagis piduritega: | 2250 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2865 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
KEHTIV TEHASEGARANTII KUNI 22.04.2027a + TEHASEGARANTII PIKENDAMISE VÕIMALUS kuni 5a.VOLVO ESINDUSEST. VOLVO SELEKT.
VOLVO SPETSIALIST juba 15a - WWW.EUEST.EE Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 234 €
Registreerimistasu: 1151 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.