Cupra Ateca
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2024 · Tšehhi | ||||||
| Läbisõit | 24 549 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | VSSZZZ5F1R6556258 | ||||||
Varustus
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- sõiduraja vahetamise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- pimenurga hoiatus
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- lisapidurituli
- automaatpidurdussüsteem
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (taga)
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
Mugavusvarustus
- kliimaautomaatik
- 4x elektrilised akende tõstukid
- elektrilised välispeeglid (soojendusega
- kokkuklapitavad)
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- parkimisandurid (ees
- taga)
- parkimiskaamera (360)
- pakiruumi avamine elektriliselt (jalaviipega
- puldist)
- toonitud klaasid
- 2x peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- uste sisevalgustus
- kohtvalgustid
- digitaalne näidikutepaneel
Sisustus
- poolnahkpolster
- sportistmed
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- 2x istmesoojendused
- taskud esiistmete seljatugedes
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- soojendusega rool
- nahkkattega rool
- sportrool
- multifunktsionaalne rool
- käiguvahetus roolilt
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- nahkkattega käigukanginupp
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- topsihoidjad (ees
- taga)
- iluliistud salongis
- jalamatid (veluurist)
Audio, video, kommunikatsioon
- stereo (USB pesaga
- originaal)
- kõlarid
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga
- hääljuhtimisega)
- autokompuuter
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- suverehvid
- valuveljed (19)
- tagavararatas
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
- LED (päevatuled
- tagatuled
- lähituled
- kaugtuled)
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- udutuled (eesmised
- tagumine)
Sportvarustus
- tagaspoiler
Muu varustus
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- katusereelingud
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- pagasikate
- tagaklaasi puhasti
- paigaldatud tulekustuti
- reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4386 mm |
| Laius: | 1841 mm |
| Kõrgus: | 1613 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1636 kg |
| Täismass: | 2090 kg |
| Kandevõime: | 454 kg |
| Autorongi mass: | 3990 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2628 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Sõiduki asukoht: Pärnu, EestiVahetuse võimalus
broneeritud kuni 30.05.2026
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 220 €
Registreerimistasu: 1364 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.