Škoda Fabia Clever
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.2019 · Holland |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.0, 70 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 1000 cm³ |
| Võimsus: | 70 kW |
| CO₂ emissioon: | 103 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1141 kg |