BMW X1 Sport Line
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2021 · Saksamaa |
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.0, 131 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 131 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 162 g/km |
| Tippkiirus: | 223 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Oranž |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4447 mm |
| Laius: | 1821 mm |
| Kõrgus: | 1598 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1724 kg |
| Täismass: | 2155 kg |
| Kandevõime: | 431 kg |
| Autorongi mass: | 4155 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |