Mercedes-Benz Atego
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2007 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 600 000 km | ||||||
| Keretüüp | Veok, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 4.8, 160 kW OM924LA.IV/1 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WDB9702781L208992 | ||||||
| Reg. nr. | 227MEZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Allasõidutõke
- Mägipidur
Mugavus
- Kliimaseade
Muu
- tagaluuk
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 4.8 l |
| Kubatuur: | 4801 cm³ |
| Võimsus: | 160 kW |
| Tippkiirus: | 90 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Veok |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 9515 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 3730 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Kaubaruumi pikkus: | 7200 mm |
| Kaubaruumi laius: | 245 mm |
| Kaubaruumi kõrgus: | 265 mm |
| Tühimass: | 7240 kg |
| Täismass: | 16000 kg |
| Kandevõime: | 8760 kg |
| Autorongi mass: | 22000 kg |
| Haagis piduritega: | 14760 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 5360 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.