Fiat Scudo VAN L3
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2024 · Eesti |
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 3 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 106 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 106 kW |
| CO₂ emissioon: | 196 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5331 mm |
| Laius: | 1924 mm |
| Kõrgus: | 1910 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1867 kg |
| Täismass: | 3100 kg |
| Kandevõime: | 1233 kg |
| Autorongi mass: | 5000 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3275 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Fiat Scudo
2024, 20 900 km
25 900 €
279 €/kuus
Renault Trafic
2023, 44 000 km
26 900 €
290 €/kuus
Ford Tourneo Custom
2022, 142 000 km
26 990 €
288 €/kuus
Toyota Proace
2025, 11 223 km
27 495 €
327 €/kuus
Renault Master
2023, 35 000 km
27 900 €
301 €/kuus
Citroën Jumper
2023, 32 078 km
28 200 €
304 €/kuus