Toyota Corolla Executive
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.2023 · Holland |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.8, 90 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1800 cm³ |
| Võimsus: | 90 kW |
| CO₂ emissioon: | 85 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1445 kg |
Sarnased pakkumised
Toyota Corolla
2019, 132 554 km
16 500 €
177 €/kuus
Toyota Corolla
2019, 155 000 km
16 900 €
199 €/kuus
Toyota Corolla
2022, 204 005 km
17 099 €
191 €/kuus
Toyota Corolla
2019, 110 290 km
17 110 €
195 €/kuus
Toyota Corolla
2022, 208 985 km
17 699 €
197 €/kuus
Toyota Corolla
2021, 75 000 km
19 800 €
211 €/kuus