Volkswagen Transporter 7HK
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2005 · Holland | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 6 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.9, 77 kW AXB | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZ5H087858 | ||||||
| Reg. nr. | 712WCL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1896 cm³ |
| Võimsus: | 77 kW |
| Tippkiirus: | 159 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 6 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4890 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1969 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1887 kg |
| Täismass: | 2600 kg |
| Kandevõime: | 713 kg |
| Autorongi mass: | 4800 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Надежная техника - хобби или работа!
Технически в порядке. Для своего возраста, кузов нуждается во внимание.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 417 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.