Volkswagen Caddy LED
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 115 318 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 90 kW DTR | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV2ZZZSK8PX043214 | ||||||
| Reg. nr. | 050KCY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: naastrehvid
Muu
- Pagasikate
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 90 kW |
| CO₂ emissioon: | 135 g/km |
| Tippkiirus: | 186 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4500 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1816 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1718 kg |
| Täismass: | 2250 kg |
| Kandevõime: | 532 kg |
| Autorongi mass: | 3750 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2755 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Tehasegarantii!
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 204 €
Registreerimistasu: 972 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Caddy
2023, 131 812 km
19 900 €
212 €/kuus
Volkswagen Caddy
2024, 24 900 km
24 360 €
261 €/kuus
Volkswagen Golf
2022, 148 900 km
19 900 €
213 €/kuus
Toyota Proace City
2021, 75 000 km
19 900 €
228 €/kuus
Peugeot 3008
2021, 88 595 km
20 300 €
217 €/kuus
Peugeot 3008
2021, 62 694 km
20 600 €
221 €/kuus