Honda CR-V Comfort
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2015 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 204 379 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | SHSRE6870EU016169 | ||||||
| Reg. nr. | NSR870 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2024 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
Multimeedia
- Ekraan
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
- CD mängija: boks
Tuled
- Udutuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2199 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 174 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4570 mm |
| Laius: | 1820 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1831 kg |
| Täismass: | 2250 kg |
| Kandevõime: | 419 kg |
| Autorongi mass: | 3750 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2630 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Päris Longo Garantii 2 kuud/3000km
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 262 €
Registreerimistasu: 804 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Passat
2015, 264 600 km
12 399 €
138 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2014, 143 100 km
12 490 €
152 €/kuus
Audi A6 Allroad
2014, 279 000 km
12 499 €
152 €/kuus
Mitsubishi ASX
2015, 152 000 km
12 500 €
147 €/kuus
Nissan X-Trail
2017, 197 579 km
12 590 €
149 €/kuus
Mitsubishi Outlander
2016, 221 200 km
12 790 €
151 €/kuus