Citroën Berlingo XTR
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 136 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 96 kW YH01 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VR7ECYHZ2NJ800256 | ||||||
| Reg. nr. | 286BXW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Multimeedia
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Bluetooth
Muu
- Metec legaalne esiraud, Optibeam kvaliteetne lisakaugtuli, Defa karterisoojendus + kaasa kabiini eelsoojenduse jupid.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 138 g/km |
| Tippkiirus: | 187 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4403 mm |
| Laius: | 1848 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1606 kg |
| Täismass: | 2130 kg |
| Kandevõime: | 524 kg |
| Autorongi mass: | 3630 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2785 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
ilmselt parim kasutatud Berlingo
Tavalisest oluliselt paremini hooldatud, hoolitsetud, armastatud ja poputatud masin. Keraamika äsja värskendatud, kvaliteetne lisatuli, Metec raud ja Defa blokisoojendus. Kahed veljed. vt https://auto.geenius.ee/eksklusiiv/berlingoga-500-000-km-hiired-kuluvad-rehvid-ja-kehvasti-tehtud-remonttood/ ja selle loo liidis on lingid varasematele lugudele. Auto äsja hooldatud!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 165 €
Registreerimistasu: 836 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.