Ford Edge ST-Line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2018 · Itaalia | ||||||
| Läbisõit | 230 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 155 kW T9CE | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 2FMTK4A30JBB83306 | ||||||
| Reg. nr. | 181JXP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Müüja: Viljo
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Panoraamkatus: avatav, elektrilise rulooga
- Müravähendav klaas: külgedel
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 220V pistikupesa: taga
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus: valitav värvitoon
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Helivõimendi
- Subwoofer
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Veokonks
- Pagasi võrk pakiruumis
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 155 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 55 l |
| CO₂ emissioon: | 152 g/km |
| Tippkiirus: | 211 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4808 mm |
| Laius: | 1928 mm |
| Kõrgus: | 1686 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1949 kg |
| Täismass: | 2555 kg |
| Kandevõime: | 606 kg |
| Autorongi mass: | 4555 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2848 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Silmatorkav auto
Eestis 1 omanik. Heaperemehelikult hooldatud, käigukasti õlivahetus tehtud 227000 km, rihmavahetus tehtud 213000 km. Auto asub Valgamaal ja on igapäevases kasutuses. Pool registreerimistasust olen nõus kompenseerima.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 380 €
Registreerimistasu: 1245 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ford Edge
2017, 199 000 km
15 600 €
184 €/kuus
Ford Edge
2017, 125 000 km
17 500 €
199 €/kuus
BMW 320
2016, 173 897 km
15 500 €
182 €/kuus
Audi Q3
2016, 149 800 km
15 500 €
177 €/kuus
Kia Sportage
2019, 164 029 km
15 590 €
174 €/kuus
Land Rover Range Rover Evoque
2018, 139 570 km
15 799 €
180 €/kuus