BMW 220 M Sport
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2017 · Holland |
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.0, 141 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 2000 cm³ |
| Võimsus: | 141 kW |
| CO₂ emissioon: | 130 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1505 kg |
Sarnased pakkumised
Volkswagen Tiguan
2015, 192 342 km
9870 €
116 €/kuus
Škoda Superb
2017, 245 000 km
9900 €
117 €/kuus
Volkswagen Passat
2015, 277 240 km
9900 €
117 €/kuus
Nissan Qashqai
2016, 157 948 km
9900 €
117 €/kuus
Opel Grandland X
2018, 190 701 km
9980 €
117 €/kuus
Volkswagen Passat Variant
2016, 191 423 km
9990 €
118 €/kuus