Porsche Cayenne
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2008 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 298 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.8, 283 kW M48/01 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WP1ZZZ9PZ8LA33657 | ||||||
| Reg. nr. | 830MHN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Müüja: T T
viimsi, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Pidurid
- Signalisatsioon
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Jahutusega kindalaegas
- 12V pistikupesa
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Õhuga reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused: ees, taga
- Comfort istmed
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Uste sisevalgustus
- Katusereelingud
- Kesklukustus
- Differentsiaal
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- CD mängija
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Tagumised tuled
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks: teisaldatav
- Katuseraam
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.8 l |
| Kubatuur: | 4806 cm³ |
| Võimsus: | 283 kW |
| Kütusekulu linnas: | 20.2 l/100 km |
| Maanteel: | 10.1 l/100 km |
| Keskmine: | 13.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 329 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4798 mm |
| Laius: | 1928 mm |
| Kõrgus: | 1699 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2320 kg |
| Täismass: | 3080 kg |
| Kandevõime: | 760 kg |
| Autorongi mass: | 6580 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2855 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Porsche Cayanne S V8
For sale: a rare and increasingly sought-after 2008 Porsche Cayenne S V8, a true classic with a powerful gasoline V8 engine. This vehicle comes from official use at the Finnish Embassy and has been carefully maintained throughout its life. All services just done.Equipped with two sets of original alloy wheels, Thule roof racks, and recently undergone a major service. The car also features new headlight units, suspension sensors, and a replaced driveshaft, ensuring excellent driving condition.
A unique opportunity to own a well-kept example of a distinctive and iconic performance SUV that combines power, prestige, and timeless design.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 177 €
Registreerimistasu: 1103 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.