Škoda Karoq
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2022 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 142 452 km | ||||||
| Keretüüp | Linnamaastur, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJR7NU9N5047553 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Kiiruse piiraja
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Dünaamiline liiklusmärkide ekraan
- Parkimisandurid ees ja taga
- Digital driver display
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Nahkkattega käigukanginupp
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Soojendusega rool
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Rehviparanduskomplekt
Tuled
- Udutuled taga
- LED esituled
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Värviline multifunktsionaalnäidik
Istmed
- Istmesoojendused ees
- Istmesoojendused ees ja taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Metallikvärv
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 141 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4440 mm |
| Laius: | 1841 mm |
| Kõrgus: | 1616 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1405 kg |
| Täismass: | 1930 kg |
| Kandevõime: | 525 kg |
| Autorongi mass: | 3430 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2625 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Sõiduk tuuakse tellimisel, tarneaeg alates 3 päeva.Hind sisaldab transporti, registreerimist. Hind ei sisalda registreerimismaksu (automaksu).
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 122 €
Registreerimistasu: 686 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Karoq
2021, 191 882 km
17 599 €
197 €/kuus
Škoda Karoq
2021, 199 520 km
19 499 €
218 €/kuus
Škoda Karoq
2022, 42 200 km
28 990 €
333 €/kuus
Peugeot 3008
2022, 110 173 km
21 300 €
229 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2021, 94 552 km
21 450 €
246 €/kuus
Mercedes-Benz A 180
2020, 83 000 km
21 900 €
249 €/kuus