Mazda 6
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2008 · Läti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.5, 125 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2488 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
| CO₂ emissioon: | 192 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4755 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1440 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1430 kg |
| Täismass: | 1970 kg |
| Kandevõime: | 540 kg |
| Autorongi mass: | 3470 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 550 kg |
| Teljevahe: | 2725 mm |
| Sildade arv: | 2 |