BMW 530 D xDrive M-SportPakett Individual
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2020 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 289 900 km | ||||||
| Keretüüp | Touring, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 210 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBA31AJ0X0CG04894 | ||||||
| Reg. nr. | 662LSX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Interjöör
- Panoraamkatus (klaasist)
Rool
- Soojendusega rool
Muu
- Individual Tartufo täisnahk interjöör
- M nahkrool
- M aerodünaamiline pakett
- Individual kõrgläikega Shadow Line viimistlus
- Tagumiste uste rulookardinad
- Pagasiruumi pakett
- Päikesekaitseklaasid
- Ohukolmnurk ja esmaabikomplekt
- Ventileeritavad esiistmed
- Elektrilised mäluga komfortistmed
- Istmesoojendus ees ja taga
- Individual nahkkattega armatuurlaud
- Mustad klaverilakiga siseviimistlusliistud
- 4-tsooniline automaatne kliimaseade
- Automaatselt tumenevad välispeeglid
- Keraamilised juhtnupud
- Ambient-sisevalgustus
- Head-Up ekraan
- DAB raadio
- Harman/Kardon helisüsteem
- Intelligentne hädaabikõne
- Teleservices teenused
- ConnectedDrive teenused
- Connected Package Professional
- Juhtmevaba laadimisega telefonivalmidus
- BMW Live Cockpit Professional
- BMW žestijuhtimine
- WLAN hotspot
- parking heater
- Kaugtuleassistent
- Active Protection turvasüsteem
- Driving Assistant Professional
- Active Guard
- BMW Laser tuled
- Parkimisabisüsteem Plus
- Sportautomaatkäigukast
- Adaptive Drive vedrustus
- Rehvirõhu jälgimissüsteem
- Integreeritud universaalne kaugjuhtimine
- Võtmeta avamine ja käivitus (Comfort Access)
- Kärukonks
- BMW Display Key
- M Sport pidurid (punased, kõrgläikega)
- Shadow Line katusereelingud ja peeglikatted
- Aktiivne jalakäijakaitse
- High-gloss Shadow Line välisviimistlus
- Must laepolster
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 210 kW |
| CO₂ emissioon: | 169 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Touring |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4963 mm |
| Laius: | 1868 mm |
| Kõrgus: | 1498 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2207 kg |
| Täismass: | 2610 kg |
| Kandevõime: | 403 kg |
| Autorongi mass: | 4610 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2975 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Kõik hooldused teostatud eranditult BMW esinduses:
- 04.2021 / 25 331 km
- 08.2021 / 50 878 km
- 11.2021 / 66 002 km
- 12.2021 / 75 991 km
- 04.2022 / 101 271 km
- 08.2022 / 125 332 km
- 11.2022 / 140 530 km
- 12.2022 / 148 024 km
- 04.2023 / 171 535 km
- 06.2023 / 185 222 km
- 08.2023 / 196 501 km
- 12.2023 / 216 504 km
- 01.2024 / 223 541 km
- 03.2024 / 235 253 km
- 05.2024 / 248 743 km
- 10.2024 / 268 479 km
- 02.2025 / 273 776 km
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultandiga.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 427 €
Registreerimistasu: 1448 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.