BMW X7
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2021 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 170 062 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | xDrive40d M Sportpakett | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 250 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | WBATB4102M9G19200 | ||||||
| Reg. nr. | 999SBN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Panoraamkatus
- Müravähendav klaas
- Katuseluuk
- Servosulgur ustel
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Info kuvamine esiklaasile
- Rool: multifunktsionaalne, soojendusega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Ventileeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardinad ustel
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Nahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Stereo: harman/kardon w
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- BMW Laser Light
- M Sportpakett
- M Aerodünaamikapakett
- M Sportbrake
- Sport-automaatkäigukast
- Salongi eelsoojendus
- Bmw Drive Recorder
- Juhi assistent Professional
- Surround View kaamerad
- Parking Assistant Plus
- Comfort Access System
- BMW Display Key
- BMW Live Cockpit Professional
- Shadowline
- Apple CarPlay/Android Auto
- Esiistmete soojenduse pakett koos keskmise käetoe
- uste käetugede ja rooli soojendusega
- Jahutuse- ja soojendusega topsihoidjad
- Antratsiithall Alcantara laepolster
- Esiklaasis mõra
- kerel esineb värvikahjustusi
- Võib esineda veel varjatud puudusi
- Sõiduk on toodud Rootsist 07.2022.a
- LKF-i andmetel on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis
- kergmetallveljed (21" M Sport)
- turvapatjade arv (6)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 250 kW |
| CO₂ emissioon: | 208 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5151 mm |
| Laius: | 2000 mm |
| Kõrgus: | 1805 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2654 kg |
| Täismass: | 3295 kg |
| Kandevõime: | 641 kg |
| Autorongi mass: | 6795 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3105 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 756 €
Registreerimistasu: 2846 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.