Toyota RAV4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 88 800 km | ||||||
| Varustustase | Premium | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.5, 131 kW A25A | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | Toyota Relax garantii 10a | ||||||
| VIN | JTMD63FV10D041802 | ||||||
| Reg. nr. | 061GFG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2028 | ||||||
Varustus
Muu
- Astmelauad
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Esiklaasi soojendus
- Rooli soojendus
- Juhtmevaba telefoni laadija
- Ventileeritavad esiistmed
- 4x istmesoojendused
- Astmelauad
- Isetumenevad peeglid
- All weather pakett
- SUV pack
- Business proteck pack
- Alarm secure
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2487 cm³ |
| Võimsus: | 131 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.4 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 131 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4600 mm |
| Laius: | 1857 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1768 kg |
| Täismass: | 2225 kg |
| Kandevõime: | 457 kg |
| Haagis piduritega: | 1650 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2690 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Asub Viimsis.Registreerimistasu tasutud.
Auto ei ole liisingus.
11.03.2026 tehtud korraline hooldus Amservis, järgmine hooldus 03.2027 või 103 000km.
Lisaks tehtud sisu hooldus, pigipesu ja
tostatud Hübriidajami kontroll Amservis.
Uus 12V aku Exide.
Kehtiv Toyota relax garantii.
Ostetud Järve Amservist.
Autol all Continental lamellrehvid.
Kaasa Bridgestone suverehvid.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 182 €
Registreerimistasu: 808 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.