Toyota Corolla
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2012 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 38 076 km | ||||||
| Varustustase | COROLLA | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 97 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | AHTLH56E603068200 | ||||||
| Reg. nr. | 434BGP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Elektrilised akende tõstukid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Stereo: originaal, mp3 mängija
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 97 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.3 l/100 km |
| Keskmine: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 150 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4545 mm |
| Laius: | 1760 mm |
| Kõrgus: | 1470 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1363 kg |
| Täismass: | 1760 kg |
| Kandevõime: | 397 kg |
| Autorongi mass: | 3060 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2600 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 104 €
Registreerimistasu: 410 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.