Mercedes-Benz C 180 Kompressor
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2010 · Eesti |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.6, 115 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Kontrollitud sõiduk
- 6 kuud / 3000 km
- teostatud müügieelne ettevalmistus
- õige läbisõit
- vahetuseks või sissemaksuks sobib Teie praegune sõiduk
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1597 cm³ |
| Võimsus: | 115 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.7 l/100 km |
| Keskmine: | 7.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 169 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4586 mm |
| Laius: | 1770 mm |
| Kõrgus: | 1431 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1495 kg |
| Täismass: | 1980 kg |
| Kandevõime: | 485 kg |
| Autorongi mass: | 3780 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 745 kg |
| Teljevahe: | 2760 mm |
| Sildade arv: | 2 |