Citroën Jumpy
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 147 987 km | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 3 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 90 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF7VFAHK8M7818937 | ||||||
| Reg. nr. | 113MVT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2024 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- auto avariiline, puudub ülevaatus
- hooldusaeg ületatud
- salong määrdunud
- esiklaas katki jne. Autol ei ole garantiid
- tegu on liisingu äravõetud varaga Sõiduk on osalenud kindlustusjuhtumis.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 90 kW |
| CO₂ emissioon: | 196 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 5309 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1940 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1894 kg |
| Täismass: | 3100 kg |
| Kandevõime: | 1206 kg |
| Autorongi mass: | 4900 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3275 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 520 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Tartu linn, Sepa tn 24b
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.