Hyundai Tucson
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Mudeliaasta | 2026 | ||||||
| Läbisõit | 1 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.6, 132 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | TMAJB8115TJ473027 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- 2x võtmed
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Tehasegarantii kehtib
- Käibemaksu mahaarvatav
- Esitlusauto
- Premium Pack: PCA Parkimiskokkupõrke vältimise abi Digitaalne võti 2 (nõuab ühilduvat nutitelefoni)* - Ultra Wide Band sagedusi toetavates telefonides lähedustuvastus Style N Line / Business Premium 360° kaamerasüsteem Pimenurga vaate monitor Maanteesõidu
- Elektrooniliselt reguleeritav sportlik amortisatsioon
- Seat Pack N Line: Elektriliselt reguleeritavad esiistmed Istmete ventilatsioonifunktsioon Kaks mälukohta juhiistmele Küljepeeglite mälufunktsioon kahe mälukohaga Eesistuja iste reguleeritav tagaistmelt Tagaistmete ääriste kohtade soojendus, 3 taset Kaante
- Remote Smart Parking Assist: Kaugkäivitus ja kaugjuhitav parkimisabi RSPA (Remote Start Parking Style N Line / Business Premium Assist) (eeldab Seat Pack ja Premium Pack (N Line) Saadaval ainult hübriid- ja pistikühendusega versioonidele.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Keskmine: | 6.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 146 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4535 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1710 kg |
| Täismass: | 2250 kg |
| Haagis piduritega: | 1510 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.