Volkswagen Golf
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2014 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 141 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 103 kW CHPA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZAUZFW053659 | ||||||
| Reg. nr. | 839BTT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2025 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Istmesoojendused: ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Start-stopp süsteem
Sisustus
- Tekstiilpolster
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1395 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.1 l/100 km |
| Maanteel: | 4.4 l/100 km |
| Keskmine: | 5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 116 g/km |
| Tippkiirus: | 212 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4255 mm |
| Laius: | 1799 mm |
| Kõrgus: | 1491 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1313 kg |
| Täismass: | 1800 kg |
| Kandevõime: | 487 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2620 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Väikse läbisõiduga ilusa värvitooniga VW GolfKerel on ilus oma vanuse kohta
Salong on väga hästi säilinud – puhas, kulumisjäljed minimaalsed
Varustus on praktiline ja sisaldab kõike vajalikku igapäevaseks kasutamiseks
Väga ökonoomne auto
Registreerimis tasu makstud ümbervormistamine maksab ainult 55 eurot
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 80 €
Registreerimistasu: 306 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.