Lexus RX 450h+
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 131 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Luxury + Panoraam | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.5, 136 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | JTJCJBGA502002185 | ||||||
| Reg. nr. | 758LRG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Kontrollitud sõiduk
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Lexuse garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeab
- Põhjalik kvaliteedikontroll
- Täielik hooldusajalugu
- Sõiduki ümbervahetamine
- Liising ja Kindlustus
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, elektriline, mäluga
- Rool: multifunktsionaalne, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Ventileeritavad istmed: ees, taga
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardinad ustel
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Differentsiaal: elektrooniline
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mp3 mängija
- Helivõimendi: mark levinson w
- Kõlarid: 21 tk 1090 watt tk
- Subwoofer
- DVD mängija
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Juhtmevaba Apple CarPlay ja juhtmega Android Auto. Sõiduki eelsoojendus ja -jahutus läbi Lexus Link+ ÄPPi. GPS trekking.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2487 cm³ |
| Võimsus: | 136 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8 l/100 km |
| Maanteel: | 7 l/100 km |
| Keskmine: | 7.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 25 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4890 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1695 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2270 kg |
| Täismass: | 2780 kg |
| Kandevõime: | 510 kg |
| Autorongi mass: | 4780 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
LEXUS SELECT GARANTII 2-AASTAT
Ühe omaniku auto, täis esinduse ajalugu. Suverattad 21" ja talverattad 19". Lexus Select Garantii 2 aastat või kuni 500000 km.2 aastat Lexus SELECT garantiid.
Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 282 €
Registreerimistasu: 1193 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.