BMW K 1600
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2012 · Itaalia | ||||||
| Läbisõit | 52 400 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Touring, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.7, 118 kW BMW-166EA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WB1060107BZY42696 | ||||||
| Reg. nr. | 97GJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Püsikiiruse hoidja
- Istmesoojendused
Muu
- Elektriline tuuleklaas .3 lukustatavat kohvrit.Käte soojendus .
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.7 l |
| Kubatuur: | 1650 cm³ |
| Võimsus: | 118 kW |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Touring |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2340 mm |
| Laius: | 980 mm |
| Kõrgus: | 1440 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 332 kg |
| Täismass: | 540 kg |
| Kandevõime: | 208 kg |
| Teljevahe: | 1620 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Ostetud ja hooldatud Bikepointis .Tehniliselt veatu.
https://www.youtube.com/watch?v=dmqD_0E_qnw
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.