Chevrolet Camaro
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2017 · Ameerika Ühendriigid | ||||||
| Läbisõit | 79 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kupee, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 6.2, 339 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | 1G1FE1R70H0150311 | ||||||
| Reg. nr. | 10HPS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Müüja: Ruve
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: põlve turvapadjad, juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed: ees, taga
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Sportpakett
Sisustus
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Armatuurlaud: nahkkattega
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- WIFI
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mälukaardi pesa, aux sisend
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 6.2 l |
| Kubatuur: | 6162 cm³ |
| Võimsus: | 339 kW |
| Kütusekulu linnas: | 13 l/100 km |
| Maanteel: | 8 l/100 km |
| Keskmine: | 10 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 70 l |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 3.9 s |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4835 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1375 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1765 kg |
| Täismass: | 2018 kg |
| Kandevõime: | 253 kg |
| Teljevahe: | 2570 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Väikese läbisõidu hästi hoitud Camaro. Kiire ja võimas, korralik, möirgav ja paugutavameeriklane. FIFTY erimudel!
Eriti haruldane, et manuaalkastiga.
Vägagi edev ja püüab isegi mitte-autohuviliste pilke igal
pool. Ringraja vedrustus eraldi kaasa, hetkel all tänavasõiduks mõeldud vedrustus.
Olnud hobiauto ja pole talve-soolasid näinud, aga miks mitte kasutada ka igapäevasõiduks.
Keskmine kütusekulu kõigub 10 ümber, olenevalt sõidustiilist. Nagu usakad ikka, ei ole eriline kütteröövel ja maanteel kulgeb üldse poolte silindritega, et ökom oleks. Läbisõit 79000 km.
Tehase ringraja pakett.
500+hp.
Kangem nukk, Borla väljalase, roto-fab sisselase.
Androidauto/carplay jms mugavused ikka olemas, nagu selle ajastu autole kohane.
UV 01.2027.
Registreerimistasu 2040€ on ära makstud.
Pole liisingus vms, saab koheselt netis ümber vormistada. Kaalun ka vahetus võimalust suurema autoga.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 402 €
Registreerimistasu: 1855 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.