Volkswagen Beetle
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.1999 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 85 kW AQY | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ9CZXM929434 | ||||||
| Reg. nr. | 452AZE | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Müüja: Kalle
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised
- Tahavaatepeegel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Laepolster: tekstiil
Multimeedia
- Kõlarid
- CD mängija: boks
Tuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Talverehvid: naastrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4206 mm |
| Laius: | 1732 mm |
| Kõrgus: | 1510 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1303 kg |
| Täismass: | 1650 kg |
| Kandevõime: | 347 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2500 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 381 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!