Škoda Octavia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2010 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 241 873 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, Combi II, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 90 kW CAX | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBHJ61Z5B2041652 | ||||||
| Reg. nr. | 313MHK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Pidurid
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, külgedel
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Laepolster: hele, tekstiil
- Veluurpolster
- Tekstiilpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Stereo: originaal
- Kõlarid: 4 tk
- CD mängija
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1390 cm³ |
| Võimsus: | 90 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 148 g/km |
| Tippkiirus: | 202 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4569 mm |
| Laius: | 1769 mm |
| Kõrgus: | 1455 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1325 kg |
| Täismass: | 1925 kg |
| Kandevõime: | 600 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2575 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Autol on hiljuti vahetatud generaator ja esiklaas.Sõidab jõuliselt ja reageerib hästi.
Tiibadel ja ustel esineb pisut roostet.
REGISTREERIMISTASU ON JUBA MAKSTUD.
Tehnoülevaatus kehtib Mai/2026 lõpuni.
All on korraliku mustriga lamellrehvid.
Suverehve kaasa ei anta.
Salong on puhas ja terviklik.
Autol mootori veakoode ei ole.
Tarbib kütust mõistlikult. Minu sõidustiili juures kesmiselt 7,5 l/100 km linnas.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 70 €
Registreerimistasu: 329 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!