Land Rover Discovery Sport
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 115 000 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 120 kW 204DTY | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SALCA2BN8MH888561 | ||||||
| Reg. nr. | 437PVT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas: traatideta soojendusega
- 12V pistikupesa: 2 tk
- USB: usb-c
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus
- Kaugkäivitus: appist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, appist juhitav
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: 360
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Talvepakett
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: puutetundlik
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade: kaardiga, üle õhu uuenev, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 177 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4597 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1693 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2126 kg |
| Täismass: | 2590 kg |
| Kandevõime: | 464 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2741 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Land Rover Discovery Sport 2.0 120kW
Hästi hoitud, luksuslik ja praktiline Land Rover Discovery Sport 2.0 120kW (2021)Müüa suurepärases seisukorras, rikkalikult varustatud ja hoolikalt hoitud Land Rover Discovery Sport – ideaalne valik neile, kes hindavad mugavust, turvalisust ja esinduslikkust igapäevasõitudel ning seiklustel.
Olulisemad eelised:
* Heas korras ja hooldusraamatuga – 115 000 km, kõik hooldused tehtud õigeaegselt. Äsja tehtud hooldus (diagnostika, filtrid, õli)
* Hele nahksisu – luksuslik ja avar salong, mis loob esmaklassilise sõidukogemuse.
* Nelikvedu ja automaatkäigukast – kindel juhitavus igas olukorras, olgu teel või maastikul.
* Hübriid (diisel/elekter) – ökonoomne ja keskkonnasõbralikum valik.
* 360° kaamerad ja parkimisandurid – lihtne manööverdada ka kitsastes oludes.
* Salongi eelsoojendus ja äpist käivitus – mugavus igal aastaajal.
* Juhtmevaba Apple CarPlay & Android Auto – nutikas ühenduvus ja meelelahutus.
Uued lamellrehvid.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 480 €
Registreerimistasu: 1777 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.