Audi A4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2005 · Leedu | ||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.5, 120 kW BCZ;BDG | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ8H05K018003 | ||||||
| Reg. nr. | 102MSZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2496 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.1 l/100 km |
| Maanteel: | 5.8 l/100 km |
| Keskmine: | 7.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 188 g/km |
| Tippkiirus: | 225 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4573 mm |
| Laius: | 1774 mm |
| Kõrgus: | 1391 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1765 kg |
| Täismass: | 2170 kg |
| Kandevõime: | 405 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2657 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 356 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.