Volkswagen Tiguan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 144 211 km | ||||||
| Varustustase | Allspace Highline 4 Motion | ||||||
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WVGZZZ5NZLM111724 | ||||||
| Reg. nr. | 306NRC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster: must
- Veluurpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mp3 mängija, mälukaardi pesa, aux sisend
- Subwoofer
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline
- Pagasikate
- Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- Puldiga Webasto,Parkimiskaamera,Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Veokonks (elektriline)
- Võtmeta avamine
- Võtmeta käivitus
- Digitaalne näidikutepaneel
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.8 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 175 g/km |
| Tippkiirus: | 198 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4701 mm |
| Laius: | 1839 mm |
| Kõrgus: | 1658 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1790 kg |
| Täismass: | 2380 kg |
| Kandevõime: | 590 kg |
| Autorongi mass: | 4690 kg |
| Haagis piduritega: | 2300 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2787 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Teostatud tehniline kontroll.Garantii 6 kuud/10000km
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 361 €
Registreerimistasu: 1314 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Tiguan
2019, 71 800 km
17 000 €
192 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2020, 200 355 km
18 599 €
208 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2020, 219 776 km
18 699 €
209 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2019, 213 397 km
18 899 €
211 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2020, 181 792 km
19 199 €
215 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2020, 191 140 km
19 399 €
217 €/kuus