Toyota RAV4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 63 400 km | ||||||
| Varustustase | Style | ||||||
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.5, 131 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JTMW53FV90J004767 | ||||||
| Reg. nr. | 688JDX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Stereo: originaal, usb pesa
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Juhtmevaba telefonilaadija
- Soojendusega rool
- Pakiruumi avamine elekriliselt
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid ees ja taga
- Võtmeta avamis ja käivitussüsteem
- Adaptiivne püsikiiruse hoidja
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2487 cm³ |
| Võimsus: | 131 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 4.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 129 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4600 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1709 kg |
| Täismass: | 2135 kg |
| Kandevõime: | 426 kg |
| Autorongi mass: | 2935 kg |
| Haagis piduritega: | 800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2690 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kehtiv Toyota Relax garantii.Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 140 €
Registreerimistasu: 696 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.