Mercedes-AMG AMG GT
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2016 · Lõuna-Korea | ||||||
| Läbisõit | 120 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kupee, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.0, 340 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WDDYJ7HAXGA010650 | ||||||
| Reg. nr. | 278NDX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2027 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Välistemperatuuri näidik
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.0 l |
| Kubatuur: | 3982 cm³ |
| Võimsus: | 340 kW |
| CO₂ emissioon: | 216 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4563 mm |
| Laius: | 1939 mm |
| Kõrgus: | 1288 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1615 kg |
| Täismass: | 1890 kg |
| Kandevõime: | 275 kg |
| Teljevahe: | 2630 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2027Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Stage 3 Mercedes-AMG GT, mis on nii visuaalselt kui ka tehniliselt väga heas korras.
Auto on turvalises seades, arendades 472 kW ja 950 Nm rattast (mootorist 543 kW ehk ~738 hj). Vajadusel võimalik seadistada ka 900+ hj peale, kuid reaalses sõidus ei ole selleks praktilist vajadust.
Kiirendus 100–200 km/h vaid 4.8 sekundit.
Tehtud mitmeid kvaliteetseid uuendusi:
Uued billet hübriidturbod
MTC Motorsport katalüsaatoritega downpipe’id (läbib ülevaatuse probleemideta)
Carbon intake
ja palju muud
Kaasa tulevad catless downpipe’id ning originaalne tagaspoiler.
Auto on ehitatud ja seadistatud VKM Motors poolt 2025. aasta sügisel.
Registreerimistasu on tasutud.
Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, markus@ferati.ee, +372 5450 0456
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 356 €
Registreerimistasu: 1576 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.