BMW X1 xLine
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 85 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 103 kW B38A15A | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WBAJG1108K3G86987 | ||||||
| Reg. nr. | 962TNN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: 6 tk
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas
- USB: usb-c
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Eesmised ja tagumised tasapinnalised ukselingid
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster
- Nahkpolster: must
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- Autokompuuter
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- BMW Welcome Light (valgustatud käepidemed, maapinna valgustus)
- 28A: Kergmetallveljed V-Spoke 569, 7.5J x18 / rehvid 225/50 R18
- 2TB: 7-käiguline Steptronic automaatkäigukast Stop&Go funktsiooniga
- 320: Ilma mudelitähiseta
- 3MC: BMW Individual Shadow Line katusereelingud musta värvi
- 420: Toonitud aknaklaasid
- 4U0: BMW Individual dekoratiivliistud, Pearl Chrome alumine serv
- 676: HiFi helisüsteem
- 6CP: Apple CarPlay valmidus
- 6NW: Juhtmevaba laadimisvõimalus
- 710: M-sport rool
- 760: BMW Individual Shadow Line läikiv must
- 7LM: xLine pakett
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.1 l/100 km |
| Keskmine: | 5.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 158 g/km |
| Tippkiirus: | 203 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4439 mm |
| Laius: | 1821 mm |
| Kõrgus: | 1598 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1505 kg |
| Täismass: | 2025 kg |
| Kandevõime: | 520 kg |
| Haagis piduritega: | 1700 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
BMW esinduses, värskelt, veatu
- xLine pakett- Heas seisukorras.
- Hooldus ainult Inchcape BMW esinduses.
- Uus aku (2024), käigukastiõli (2025).
- Viimane suurem hooldus Inscapes BMW esinduses oktoobris 2025 (uus õli, õlifilter, salongifilter, süüteküünlad, pidurivedelik, esipidurikettad ja -klotsid, tagapidurikettad ja -klotsid, sõidukõrguse anduri vardad).
- Vigu ei esine.
- Järgmine auto kontroll 30 000 km pärast / oktoober 2027.
Kogu hooldusajalugu ja sõiduki seisukord on kontrollitav BMW esinduses.
Vähese kasutuse tõttu müün auto (töötan enamasti kodust).
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 165 €
Registreerimistasu: 584 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.