Land Rover Range Rover
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2018 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 152 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Vogue | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.0, 250 kW 306PS | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SALGA2VF0FA242738 | ||||||
| Reg. nr. | 035DCG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- Õhkvedrustus: ees, taga
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus: avatav, elektrilise rulooga
- Müravähendav klaas: külgedel
- Elektrilise soojendusega esiklaas: traatideta soojendusega
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Servosulgur ustel
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik, konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga, 360
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline, mäluga
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga, jahutusega
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus
- Differentsiaal: lukk keskel, elektrooniline
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Armatuurlaud: nahkkattega, kontrast õmblusega
- Keskkonsool: nahkkattega
- Laepolster: hele, tekstiil
- Nahkpolster: pruun
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal
- Helivõimendi
- Kõlarid: 8 tk
- Subwoofer
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks: teisaldatav
- Reisiarvesti
- Tehtud värvkatte keraamiline kaitse, uus esiklaas UV kilega. Kaasa IF kasko kehtivusega 07.2026
- 130000km suurem hooldus tehtud 07.25 - filtrid, süüteküünlad, õlid- mootoris, esimeses ja tagumises differentsiaalis + vahekasti õli.
- Lisaks vahetati esisilla parem- ja vasakpoolsed õõtshoovad 2+2tk, uued esimesed ja tagumised piduriklotsid 150 000km
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2995 cm³ |
| Võimsus: | 250 kW |
| Kütusepaagi maht: | 85 l |
| CO₂ emissioon: | 248 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4999 mm |
| Laius: | 1983 mm |
| Kõrgus: | 1836 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2420 kg |
| Täismass: | 3050 kg |
| Kandevõime: | 630 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2923 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Land Rover Range Rover Vogue 3.0
Heas korras ja äsja hooldatud!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 856 €
Registreerimistasu: 3541 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.