Volvo V70
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2006 · Holland | ||||||
| Läbisõit | 306 000 km | ||||||
| Varustustase | Summum | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.4, 136 kW D5244T4 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1SW714062565918 | ||||||
| Reg. nr. | 749BXH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Integreeritud lapseiste
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Seisuküte (eelsoendus): mootori
- Kliimaseade: kliimaautomaatik, konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool
- Laepolster: hele
- Nahkpolster: beež
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2401 cm³ |
| Võimsus: | 136 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.5 l/100 km |
| Maanteel: | 6.4 l/100 km |
| Keskmine: | 7.9 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 70 l |
| CO₂ emissioon: | 209 g/km |
| Tippkiirus: | 220 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4720 mm |
| Laius: | 1804 mm |
| Kõrgus: | 1464 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1652 kg |
| Täismass: | 2180 kg |
| Kandevõime: | 528 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2755 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 106 €
Registreerimistasu: 421 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.