Citroën Jumper
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 31 496 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kaubik, 3 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF7YBBPFBPG024372 | ||||||
| Reg. nr. | 300TOP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Õhuga reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Comfort istmed
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: 2
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid
Muu
- Veokonks
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2179 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 238 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 5413 mm |
| Laius: | 2050 mm |
| Kõrgus: | 2522 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2030 kg |
| Täismass: | 3300 kg |
| Kandevõime: | 1270 kg |
| Autorongi mass: | 5800 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3450 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kehtiv tehasegarantii !
- Eesti ajalugu-
Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 152 €
Registreerimistasu: 1371 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.