Kia Stinger
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2018 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 99 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | GT | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.3, 272 kW G6DP | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | KNAE551CDJ6035746 | ||||||
| Reg. nr. | 338DJS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid: värvitud pidurisadulad
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Kliimaseade: 3 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: 360
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Info kuvamine esiklaasile
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline, mäluga
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: kolmes suunas, mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: valge
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
Muu
- Pagasikate
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.3 l |
| Kubatuur: | 3342 cm³ |
| Võimsus: | 272 kW |
| Kütusekulu linnas: | 14.2 l/100 km |
| Maanteel: | 8.5 l/100 km |
| Keskmine: | 10.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 244 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 4.8 s |
| Tippkiirus: | 270 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4830 mm |
| Laius: | 1870 mm |
| Kõrgus: | 1400 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1920 kg |
| Täismass: | 2325 kg |
| Kandevõime: | 405 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2905 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 639 €
Registreerimistasu: 2968 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
BMW X3
2020, 131 000 km
26 900 €
308 €/kuus
Land Rover Range Rover Sport
2018, 148 000 km
26 900 €
307 €/kuus
Audi Q3
2019, 77 442 km
26 999 €
286 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2018, 110 000 km
28 000 €
316 €/kuus
Volkswagen Passat
2020, 89 500 km
28 500 €
321 €/kuus
Mercedes-Benz CLA 45 AMG Shooting Brake
2017, 86 245 km
28 700 €
324 €/kuus