Toyota Proace
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2018 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 189 223 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YARVBBHXHGZ112891 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2026 | ||||||
Varustus
- Turvapadjad: jah
- Soojendusega istmed: jah
- Soojendusega peeglid: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Esitulede pesur: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Raadio: jah
- AC automaatne: jah
- Pardakompuuter: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Kesklukk: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1560 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| CO₂ emissioon: | 133 g/km |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4609 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1910 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1726 kg |
| Täismass: | 2635 kg |
| Kandevõime: | 909 kg |
| Autorongi mass: | 4040 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2925 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Video
Lisainfo
Kaubikud → KaubikMudeli aasta: 2018
Juhi asukoht: Vasak
Pidurid: Ketas
Vedav: jah
Transpordi pikkus: 4609 mm
Transpordi laius: 1920 mm
Brand: TOYOTA
Model: Proace
Year: 01.2018
Mileage: 189223 km
Engine: 1560 cc3 85 Kw / 116 Hp / Euro 6
Gearbox: manual
Dimensions: L/W: 4609 mm / 1920 mm
Masses: full/empty: 2635 kg / 1726 kg
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 407 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Proace
2018, 122 794 km
13 990 €
150 €/kuus
Toyota Proace
2018, 97 815 km
14 490 €
156 €/kuus
Ford Mondeo
2019, 178 200 km
11 790 €
140 €/kuus
Kia cee'd / Ceed
2020, 123 401 km
11 900 €
127 €/kuus
Citroën Berlingo
2020, 119 868 km
11 900 €
128 €/kuus
Peugeot Partner
2020, 166 000 km
11 950 €
134 €/kuus