Kia Stonic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2025 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 10 596 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 73.6 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | KNADA817GST994575 | ||||||
| Reg. nr. | 345BKV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2029 | ||||||
Varustus
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- lisapidurituli
- automaatpidurdussüsteem
- ISOFIX lasteistme kinnitus (taga)
Mugavusvarustus
- kliimaautomaatik
- 4x elektrilised akende tõstukid
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- püsikiiruse hoidja
- parkimisandurid (taga)
- parkimiskaamera
- toonitud klaasid
- 2x peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- kohtvalgustid
- digitaalne näidikutepaneel
Sisustus
- tekstiilpolster
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste)
- 2x istmesoojendused
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- soojendusega rool
- nahkkattega rool
- multifunktsionaalne rool
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- nahkkattega käigukanginupp
- nahkkattega käsipidurikang
- käetugi ees (laekaga)
- topsihoidjad (ees)
- jalamatid (kummist)
Audio, video, kommunikatsioon
- stereo (USB pesaga
- originaal)
- kõlarid
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga
- hääljuhtimisega)
- autokompuuter
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed (16)
Tuled
- LED (tagatuled)
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- udutuled (eesmised
- tagumine)
- tulede korrektor
Sportvarustus
- tagaspoiler
Muu varustus
- start-stopp süsteem
- katusereelingud
- 12v pistikupesad
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- pagasikate
- tagaklaasi puhasti
- paigaldatud tulekustuti
- reisiarvesti
- esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 998 cm³ |
| Võimsus: | 73.6 kW |
| CO₂ emissioon: | 127 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4140 mm |
| Laius: | 1760 mm |
| Kõrgus: | 1485 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1283 kg |
| Täismass: | 1680 kg |
| Kandevõime: | 397 kg |
| Autorongi mass: | 2390 kg |
| Haagis piduritega: | 710 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2580 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2029Ostetud riigist: Eesti
Garantii kehtib kuni 30.04.2032 / 150 000 KM
Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 80 €
Registreerimistasu: 835 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.