Renault Talisman
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 94 045 km | ||||||
| Varustustase | GrandTour Intens Energy Tce | ||||||
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 147 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1RFD00558445385 | ||||||
| Reg. nr. | 858MRT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Rulookardinad ustel
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Talverehvid
- Valuveljed: 18"
Muu
- Pagasikate
- ABC MOTORS GARANTII 6 KUUD/ 5000 KM
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1618 cm³ |
| Võimsus: | 147 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.8 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 135 g/km |
| Tippkiirus: | 231 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4865 mm |
| Laius: | 1868 mm |
| Kõrgus: | 1458 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1607 kg |
| Täismass: | 2144 kg |
| Kandevõime: | 537 kg |
| Autorongi mass: | 3644 kg |
| Haagis piduritega: | 1850 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2809 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 203 €
Registreerimistasu: 727 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Talisman
2016, 190 500 km
10 900 €
127 €/kuus
Renault Talisman
2017, 200 217 km
11 799 €
140 €/kuus
Renault Talisman
2019, 91 500 km
12 990 €
139 €/kuus
Renault Talisman
2018, 177 740 km
12 999 €
154 €/kuus
Renault Talisman
2018, 135 753 km
13 990 €
160 €/kuus
Renault Talisman
2019, 110 669 km
14 990 €
161 €/kuus